Tramvaj 1910 a Tramcity 1910 vyráží na prázdniny ... neváhej a přihoď třeba triko ... :)

Více o hře

Výroční edice deskové
hry Tramvaj 1910

+ hra Závod tramvají

Deskovou hru
objednávejte zde:

objednat hru

Co odlišuje Výroční edici Tramvaj 1910 + Závod tramvají od hry původní?

Vylepšení a rozšíření hry vznikala převážně na základě fanouškovských podnětů a připomínek. Do výroční edice jsme dali mnoho energie a peněz, aby se Vám hra líbila a hlavně abyste z ní měli radost vy naši fanoušci Tramvaje 1910.

Vylepšený design hracího plánu hry

Na hracím plánu přibyly nové barevné ilustrace, celkově se upravila barevnost tak, aby se sjednotila s celkem.

Extra nová vypečená hra - Závod tramvají

Na druhou stranu hracího plánu Tramvaj 1910 byla umístěna nová hra Závod tramvají. Jde o jednoduchou hru vycházející z původních komponentů, v tomto případě karet.

Nové hrací tramvaje jako od Ringhoffera

Vytvořili jsme 4 barevná provedení tramvajových figurek s vyznačením směru jízdy. Figurky jsou vyrobeny z pevného kartonu, umístěné jsou na plastovém stojánku. Teď už si směr jízdy tramvaje nespletete.

Neposedné karty - balíček extra zábavných karet

Balíček karet, které soupeře doslova vystřelí z tramvajové trati. Užijete si s nimi jistě spoustu napětí i legrace.

Bonusový odznak pro nejlepšího tramvajáka

Odměna pro nejlepšího závodníka v podobě odznaku nejrychlejšího tramvajáka Aloise Prchlíka. Odznak lze objednat i samostatně.

Vytuněný hrací blok zastávek

Pro lepší orientaci jsou zastávky v novém bloku jsou řazeny chronologicky i s jednotlivými čísly. Nově si lze bloček objednat samostatně nebo vytisknout ze souboru PDF.

stáhnout blok   >

Výroční edice Tramvaj 1910 + Závod tramvají

Tak jsme se dočkali nového vymazleného vydání hry Tramvaj 1910 + Závod tramvají. Těší nás, že s námi naskočíte na projížďku po historii našeho města Těšína, které se mohlo pyšnit touto technickou novinkou již v roce 1911 a provozovalo ji bohužel jen 10 krátkých let z čehož poslední 3 roky byly velmi smutné a dehonestující jak pro lidi kolem tramvají, tak pro lidi žijící nejprve v jednotném městě a později rozděleném hraniční linií Československa a Polska dohodnutou velmocemi Dne 28. července 1921 v belgickém městě Spa. Více se dočtete v našem článku na BLOGU >>>ZDE<<<

Zpět do obchodu