Tramvaj 1910 a Tramcity 1910 vyráží na prázdniny ... neváhej a přihoď třeba triko ... :)

Rozhovor o deskové hře Tramvaj 1910: Setkání s tramvajovým strejdou z Těšína a překvapivý televizní debut

Jako v dobrém filmu s Vladimírem Menšíkem a Jiřinou Bohdalovou se rozvíjí náš příběh o deskové hře Tramvaj 1910, jejíž tvůrce je přirovnáván k tramvajovému strejdovi z Těšína, který si rád hraje. Tento příběh začíná naší kamarádkou Taťánou, která měla jet na rozhovor do televize Polar do Ostravy. Nápad podstrčit jí do podpaží dvě hry Tramvaj 1910, aby v televizi třeba udělali soutěž, se nakonec ukázal jako skvělý tah.

Co se nestalo? Ozvala se paní redaktorka Renáta Ela Orlíková z TV Polar, slovo dalo slovo a jednoho hezkého dne jsme stáli před budovou Ostravské televize Polar. Celý rozhovor měl začít za pár minut a já vůbec netušil, co budu říkat.

Paní Ela se mě ujala a jako zkušená redaktorka mě rozmluvila na bočních tématech, abych se dostatečně uvolnil a rozmluvil. Pak přišel pokyn, že se jde na věc. Ve studiu se mírně setmělo, reflektory začaly více dopadat na naše obličeje, nebo jsem to tak možná cítil.

Když jsme skončili, měl jsem pocit, že jsem celou dobu zaškobrtával a koktal jako nějaký divadelní elév, a tak jsem si i připadal. Rozhovor do médií jsem sice nedával poprvé, ale přece jenom už nějaký čas jsem nikde nic veřejně neprezentoval. Paní Ela mě ale ujišťovala, že to bylo v pořádku a že výsledek bude stát za to.

Dnes je ten velký den, a tak nám z TV Polar poslali odkaz na zbrusu nové "vyvoněné" video. Koukal jsem, žasnul a podivoval se, co to se mnou udělali a jaká televizní kouzla použili, že to přece není možné, že jsem celkem slušně mluvil a dávalo to i smysl. Posuďte sami, video spustíte kliknutím na symbol PLAY.

Tento rozhovor přinesl nový pohled na hru Tramvaj 1910, která si získává srdce dětí i dospělých hráčů. Ukázalo se, že i v dnešním moderním světě má místo nostalgie, a to právě díky této deskové hře. Tramvaj 1910 navrací hráče zpět do doby, kdy tramvaje byly symbolem pokroku a městského života. Ať už jste zkušený hráč deskových her nebo hledáte zábavu pro celou rodinu, Tramvaj 1910 vás jistě nadchne.

Náš rozhovor s paní redaktorkou Renátou Elou Orlíkovou z TV Polar také ukázal, že i když se cítíme nervózní před kamerou, s trochou podpory a televizní magie můžeme vypadat jako opravdoví profesionálové. Tak neváhejte a podívejte se na video, kde se dozvíte více o hře Tramvaj 1910 a našem setkání s tramvajovým strejdou z Těšína.

Zpět do obchodu