Tramvaj 1910 a Tramcity 1910 vyráží na prázdniny ... neváhej a přihoď třeba triko ... :)

Proč naše deskové hry nejsou z Číny a koupíte je jen u nás!

🧑🏼‍💻 2 minuty čtení 🧑🏼‍💻

Jsou věci mezi nebem a zemí, které prostě nechceme změnit a dnes vám řeknu proč.

 

Naše hry v jiných obchodech. Téma, na které se nás ptá více lidí. My na to máme jedinou odpověď. 

Je to stejně jako s knihami. Když nejste zaštítěni jiným vydavatelstvím a sami vydáváte a prodáváte knihy, musíte zaplatit za všechno - grafiku, korektury, tisk... až po doručení. A pak distributor z druhého konce republiky řekne, že chce 55 % z konečné ceny! To je nepřijatelné, nejen pro nás, ale pro kohokoli. Prodávat jenom kvůli tomu, aby vám zbylo málo peněz na náklady a skladování, je podvod.

Toto podporovat nechceme.

A teď k druhé věci - proč nevyrábíme hry levněji v Číně?

Jsme firma NeNo Design Ltd., zabýváme se kromě jiného i prodejem retro porcelánových vypínačů a svítidel >>>ZDE<<<.

Nyní se potýkáme s velkým problémem kvůli levným "keramickým" vypínačům a jejich kopiím, které se vyrábějí v Číně. Naše obchody váznou zejména díky neetickým subjektům z různých států východní Evropy, které využívají tzv. marketplace tržišť typu Amazon a tak se dostávají také na český trh.

Jsme česká firma a pro nás je důležité podporovat náš vlastní průmysl - talentované lidi, kteří umí tvořit a dělat krásné věci.

wood-g52ada9b1b_1280

Můžu potvrdit, že výroba v Číně je levná. Dokáží vám tam skutečně vyrobit deskovou hru za desetinu toho, co se vyrobí tady v České republice. Ano, je to fajn a spousta vydavatelů to tak i dělá. (Jedná se hlavně o  "reprintaře" - to jsou ti co deskovou hru licenčně koupí a udělají k ní návod a české texty.)

Těch opravdu českých původních her vychází málo ... Jedno z mála vydavatelství her, kterých si vážíme, je vydavatelství CGE neboli Czech Games Edition. Líbí se nám jejich způsob myšlení i prodeje. Stejně jako CGE, tak i my chceme vydávat a tisknout produkty zde v Česku, v Evropě, a pak je prodávat dál za hranice naší republiky, aby dělaly radost také lidem kdekoliv na světě. To je cíl značky NENO GAMES, jež chce dělat zejména historické deskové hry, kterými vás chceme pobavit i poučit. Jako bonus se totiž při karetní nebo deskové hře dozvíte i mnoho zajímavého. Jak věříme, máte se na co těšit.

 

Váš herní strejda z Těšína - Milan Bláha

steam-train-g61f0c358c_1280

 

Zpět do obchodu