Na křídlech kreativity: Oživení Tramcity 1910

Cesta k dokonalým kartám nebyla snadná. Michal Jakubec, náš talentovaný výtvarník, strávil nepočítaně hodin při kreslení a ilustrování. Jako tým jsme se radovali z každé nové kresby a ilustrace, ale hledali jsme ten správný tvar pro naše karty. Každý návrh, ať už úspěšný či méně úspěšný, nám ukázal nový směr, nový pohled, novou možnost.

Těšínský tramvajový strejda a náš séf byl po celou dobu pevný v rozhodnutí, že výsledek musí být dokonalý. Michal jako designér byl na jedné lodi s ním. Občas se zdálo, že jim oběma dojde trpělivost a že vše zabalí. Ale to se naštěstí nestalo.

Michal dokonce prošel drobnými zdravotními komplikacemi a musel podstoupit rychlou operaci. Ale po pár dnech se vrátil s novou energií a odhodláním a rozhodl se dotáhnout naše dílo do konce.

Právě teď odesíláme data do výroby pro krabice a necháváme vytvořit ukázkovou vizualizaci. Dokonce jsme dostali náhled od našeho kolegy z Maroka, jak bude vypadat finální balení. A nyní nás čeká další fáze - výroba.

Vše se v tiskárně ještě znovu nasází, barevně doladí dle barev PANTONE a pak se bude tisknout...

Tyto nádherné karty budou vytisknuty ve společnosti Hrací karty 1884 s.r.o. v Olomouci, která navazuje na více než 130letou tradici výroby hracích karet v České republice. Jejich historie sahá až do počátku 20. století, kdy byly vyráběny různé typy karet - od klasických hracích karet až po karty pro tarot nebo bridž.

Předpokládáme, že naše karty budou hotové do konce září. Až bude vše připraveno, určitě vás budeme informovat o spuštění prodeje. Moc se těšíme, a doufáme, že stejně tak i vy.

Děkujeme, že nás podporujete na naší cestě. Váš tým NeNo Games.

finalmockup (1)

Zpět do obchodu