Valentýnská akce 1+1 zdarma do 14.2.2021 ke každé objednávce hry dostanete druhou zdarma. Neváhejte ... máme posledních cca 250 ks. Akce platí jen do vyprodání zásob. Nelze si ji nárokovat po vyprodání. Váš Alois Prchlík.

Výherce soutěže s Těšínskými listy

Výherce soutěže o deskovou hru Tramvaj 1910

Konečně se to podařilo. Dnes 22.12. jsme předali výhru ze soutěže, která probíhala na našich stránkách https://www.1910.eu/soutez/ 

Ze správných odpovědí byl vylosován pan Robin Krček z Mostů u Jablunkova, který toho času byl na studiích v Brně.

A proto předání výhry proběhlo se zpožděním.

  

IMG_6288

 

Malinko jsme pana Robina vyzpovídali: 

 

Jaký máte vztah k Těšínu a MSK regionu ?

V Českém Těšíně jsem navštěvoval Gymnázium Josefa Božka, ale pocházím z Mostů u Jablunkova, jsem hrdý gorol. Po studiích bych určitě se rád vrátil zpět na Těšínsko.

Baví vás deskové hry ?

Deskové hry jsem hrával už od mala. Pár her jsem kdysi sám dokonce vyrobil. K hraní deskových her jako koníčku jsem se dostal asi před rokem, kdy jsme se s přáteli začali  scházet v jedné brněnské čajovně, kde jsou deskové hry k vypůjčení. Od té doby jsme si začali hry pořizovat také domů. Nyní naše sbírka čítá přes 20 her. Bohužel se kvůli současné situaci nescházíme, ale velmi se těším až se opět sejdeme a zahrajeme si Vaši hru.

Kde jste se o soutěži dozvěděl ?

O hře jsem se dozvěděl z Těšínských listů na internetu a hned jsem věděl, že ji musím mít a tak jsem zkusil své štěstí v soutěži.