Květen to s létem myslí vážně ... akční ceny všech produktů rozkvetly.

Úspěch či neúspěch aneb jízda naší deskové hry Tramvaj 1910 pokračuje

Nemáme rádi opakované věci jako každý člověk. A někdo by mohl říct, že jsme se nikam za rok neposunuli. Mohlo by se zdát.

Za poslední rok, jsme museli vyřešit mnohem více nástrah než minulý rok, kdy vše šlo jakoby nám to někdo nalajnoval. 

Jako první věc jsme museli úplně zrušit připravované rozšíření hry Tramvaj 1910 a to z finančních důvodů.

Malý zájem kombinovaný s neúměrnou cenou by znamenal, že by se náklad 500 ks vůbec neprodal a zůstal by nám na skladě. :( 

Ostatně mrkněte se jak mělo vypadat balení ...

1

Takže logicky jsme se vrhnuli do přípravy nové výroční edice deskové hry Tramvaj 1910 + Závod tramvají. V té době nám zůstávalo posledních pár set kusů hry z loňského roku, který byl pro nás jako zjevení. Přípravy probíhaly pozvolna s tím, že jsme nic nechtěli uspěchat a počítali jsme s tím, že přidáme obsah balení rozšíření " Neposedné karty " do nového balení ale co dál ?

Chtělo to něco nového a zároveň, aby se využilo na maximum balení původní hry Tramvaj 1910.

Autor hry hovoří:

"Když jsem si prohlížel původní edici deskové hry Tramvaj 1910 pořád na mě svítila ta bílá strana herního plánu. Rozhodl jsem se ji zaplnit rychlou hrou. Prostě jen využít ten potenciál opravdu na 150%! Co tak závod tramvají ? Nezbláznil ses ? Pomyslel jsem si ... jak to asi budeš dělat ? Vždyť přece tramvaje nemůžou závodit ? No to je pravda, ale když to uděláme jako tajemný noční závod tramvají, když celé město spí a původní tramvaje se jako duchové prohánějí ulicemi ... tak by to mohlo fungovat."

Celá myšlenka vychází z našich "Pohádek z depa" které sepsala moje žena Zuzka už minulý rok, ale stále nedošlo na jejich realizaci. Ne, že bychom nevěděli jak na to, ale spíše hledáme formu, která jim bude slušet abychom ji finalizovali.

Nebojte se ... jejich čas přijde. Tady aspoň malá ukázka jak takový noční závod může vypadat ... animaci jsme si nechali vyrobit jen pro potěchu našeho a vašeho srdce.

Premiéra na Youtube je 21.11.2021 v 9:00.

 

Plánů jsme měli samozřejmě více. Jedním z nich bylo i vydání nové karetní hry z prostředí Tramvaje 1910. Grafika je z 80% připravená a dokonce i základní mechanika hry byla vyřešena, ale nakonec jsme se rozhodli ji odložit.

Proč ?

To je jednoduché. Jsme malý tým, který se koncentroval na dotažení výroční edice Tramvaje 1910 + Závod tramvají, která bude na dlouhou dobu posledním vydáním této deskové hry. To znamená, že po vyprodání nákladu se další reprint dělat NEBUDE! 

Kdy vyjde karetní hra zatím nevíme, ale snad v roce 2022. Co je jasné, že se bude jednat o karetní hru na cesty jak je u nás dobrým zvykem. 

tramcity

Zpět do obchodu