Tramvaj 1910 a Tramcity 1910 vyráží na prázdniny ... neváhej a přihoď třeba triko ... :)

Tramvaj 1910 se vrátila ... do Těšínských listů

Výroční jízda Tramvaje 1910

Téměř na chlup přesně rok na to, co pomyslně vyjela na svou herní trať první verze hry Tramvaj 1910 – vychází před koncem roku 2021 její nová, vylepšená verze v prémiové edici. První náklad hry byl již na konci září beznadějně vyprodán a reakce na něj byly veskrze kladné. Lidé nám hodně psali, dávali zpětnou vazbu a na hru reagovali pro nás cennými podněty. Sami jsme také intenzivně naháněli „těšínského šotka“ a zjišťovali, že tu a tam se do hry vloudila chybička. Díky tomu jsme přišli na to, že je stále co zlepšovat. Zpětné vazby zvenčí nás hodně posunuly. Přišly s nimi nové nápady na nové hry a také návrh na spolupráci na hezkém projektu pro jedno velké město na příští rok. Zatím ale sami nechceme nic prozrazovat. Vše je ve fázi jednání a uvidíme, co nám to nakonec přinese.

Prodej výroční edice hry TRAMVAJ 1910 + Závod tramvají bude zahájen na přelomu listopadu a prosince 2021. Vylepšená verze hry obsahuje vlastně dvě hry v jedné obohacené novou herní grafikou a herními figurkami tramvají určujícími směr jízdy, po kterých volali všichni hráči. Na druhou stranu herního plánu jsme pak přidali druhou velmi jednoduchou hru Závod tramvají, takže za jedny peníze dostanete hned dvojitou porci zábavy. Dále balení obsahuje sadu “škodících” karet (které rovněž fanouškům stolních her ve hře chyběly), bonusový kovový odznak tramvaje a také vylepšený blok zastávek s upraveným vzhledem i logikou číslování.  

Primárně chceme hru nabízet přes náš e-shop www.1910.eu, ale chceme lidem z našeho města a okolí umožnit koupit si ji i v Těšíně, kam logicky patří. Našim partnerským prodejním místem bude znovu firma Griffin, spol. s r.o. u autobusového nádraží. Hru si zde budou moci zájemci zakoupit za cenu o pár desítek korun nižší než s platbou za doručení Zásilkovnou.

Naši Tramvaj 1910 jsme se pokusili prodat jak do Polska, tak i na Slovensko. Hra se líbila i tam, přestože neobsahovala jazykový překlad návodu – který by byl především v Polsku k pochopení hry nejspíše vítán. Věříme, že propojením k pochopení hry jako takové je fakt, že námět hry je nejen zdejším lidem blízký díky tomu, že kdysi v každém větším městě tramvaj jezdila či do dneška jezdí.

A naše plány do budoucna? Další hrou bychom pak chtěli pomyslně propojit náš region s celým světem Máme ji už v hlavě, ale je potřeba ještě mnoho práce, abychom se dostali k samotné realizaci a mohli konečně říct, že je to tady. Do budoucna si především přejeme, aby se nezapomínalo na historii, aby se nám tady v Těšíně dobře žilo a lidé, aby byli k sobě navzájem ohleduplní a pomáhali si. Jednoduše řečeno méně soupeření a více spolupráce.

Nakonec jsme si pro čtenáře připravili novou soutěž o 2 ks deskové hry Tramvaj 1910 + Závod tramvají – výroční edice.

Otázka zní: Kolik zastávek měla tramvajová trať v Těšíně v roce 1911?

Odpovědi nám napište na náš e-mail: soutez@neno.cz  nejpozději do 20.12.2021

Výherce vylosujeme ze správných odpovědí 21.12.2021 a uvědomíme je e-mailem.

 

Bez názvu

Zpět do obchodu