Těšínská tramvaj 1910 jako splněný sen

Jak se plní sny Těšínské "Tramvaje 1910"?

Pořád tomu nemůžu uvěřit, včera večer jsem dostal první fotografie výtisků, které tvoří naši hru Tramvaj 1910.  Zdá se mi to jako sen, před půl rokem jsem se rozhodl zrealizovat tuhle (pro moji ženu) naprostou šílenost.

Konečně vídím první reálné výsledky. Člověk si věci představuje, kreslí, tiskne, ale stejně nikdy není připraven na výsledek, který mu vyrazí dech.

Produkční manažer z firmy DINO Toys pan Ludvík nám doporučil barevnosti i povrch. Všechno s námi procházel několikrát a dohlížel na to, aby celá hra vypadala co nejlépe. Skoro ho podezřívám z toho, že nám tak trochu fandil nebo nadržoval. Jako by to bylo i jejich dítě. Jeho slova nás hřejí na srdci. 

"Jedná se o ad-hoc fotky pouze z mobilu, ale i tak je vidět, jak je kvalita/barevnost tisků jak se říká „brilatní/bohatá/plná“ — ono to i voní tiskařinou, tiskařskou barvou, což ne všichni, ale třeba já mám moc rád :) "

Vážím si toho, co pro nás celou dobu dělal, i když nemusel. A tak jsem chtěl, abyste si tu barevnou krásu taky trochu vychutnali.

Váš mašínfíra Milan - NENO Games

Náhled tisků hry Tramvaj 1910 firmou DINO Toys - Mnichovo Hradiště - 13.11.2020

IMG_6042

Zpět do obchodu