Rozmohl se nám tady takový nešvar aneb Těšínská Tramvaj 1910 zasahuje.

Moji mílí tramvajáci... 

Jsme rádi, že máte takový zájem o deskovou hru Tramvaj 1910. Kromě toho, že nám většina z vás dělá radost, tak tady máme i lidi, co si hru objednají a  z nějakého důvodu ji nejspíše nehodlají zaplatit. Milujeme dobu první republiky, protože platilo slovo a příslib, že věci mají být tak, jak je očekáváme. A tak nás moc netěší tyhle zákazníky urgovat, posílat SMSky nebo volat a ztrácet tak náš drahocenný čas s lidmi, kteří si z nás dělají legraci nebo si vše prostě jen rozmysleli a nemají tu slušnost nám napsat či říct, že o hru již nemají zájem. Ani po několikeré urgenci, neplní své sliby. Slýcháme výmluvy typu "Omlouvám se, jsem v zahraničí." a " Nepřišla mi žádná faktura v e-mailu." nebo " Ale já jsem to už platila.", většinou jsou to jen plané řeči bez efektu.Děkujeme, ale takové zákazníky nechceme.

A pro Vás ostatní... Velká poklona! Jste skvělí! Za necelý měsíc se nám podařilo prodat víc než 250 ks deskových her. Pokud to takto půjde dál, tak v prosinci nebudeme mít nic skladem. Děkujeme s upřímnou skromností, tohle jsme nečekali.

Náš projekt měl být pro radost a ne pro výdělek. Jsme rádi, že se nám vložené investice vrátí a budeme je moct investovat do nových překvapení pro naši skvělou tramvajáckou rodinu 1910. 

S úctou přednosta tramvajové stanice Tramvaj 1910 - Alois Prchlík alias Milda Bláha

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení