Rozmohl se nám tady takový nešvar aneb Těšínská Tramvaj 1910 zasahuje.

Moji mílí tramvajáci... 

Jsme rádi, že máte takový zájem o deskovou hru Tramvaj 1910. Kromě toho, že nám většina z vás dělá radost, tak tady máme i lidi, co si hru objednají a  z nějakého důvodu ji nejspíše nehodlají zaplatit. Milujeme dobu první republiky, protože platilo slovo a příslib, že věci mají být tak, jak je očekáváme. A tak nás moc netěší tyhle zákazníky urgovat, posílat SMSky nebo volat a ztrácet tak náš drahocenný čas s lidmi, kteří si z nás dělají legraci nebo si vše prostě jen rozmysleli a nemají tu slušnost nám napsat či říct, že o hru již nemají zájem. Ani po několikeré urgenci, neplní své sliby. Slýcháme výmluvy typu "Omlouvám se, jsem v zahraničí." a " Nepřišla mi žádná faktura v e-mailu." nebo " Ale já jsem to už platila.", většinou jsou to jen plané řeči bez efektu.Děkujeme, ale takové zákazníky nechceme.

A pro Vás ostatní... Velká poklona! Jste skvělí! Za necelý měsíc se nám podařilo prodat víc než 250 ks deskových her. Pokud to takto půjde dál, tak v prosinci nebudeme mít nic skladem. Děkujeme s upřímnou skromností, tohle jsme nečekali.

Náš projekt měl být pro radost a ne pro výdělek. Jsme rádi, že se nám vložené investice vrátí a budeme je moct investovat do nových překvapení pro naši skvělou tramvajáckou rodinu 1910. 

S úctou přednosta tramvajové stanice Tramvaj 1910 - Alois Prchlík alias Milda Bláha

 

Zpět do obchodu